*** Hotel M & M ubytovanie Ostrov nad Ohri

Hotel Ostrov nad Ohri M & M

Hotel M and M Ubytovanie Nové Mesto Popis :
Je umiestnený v malej samostatne osade v Krušných horách s výhĺadom na Klinovec a je zameraný prevažne na detskú a rodinnú rekreáciu. Ideálne ubytovanie pri cestách do zahraničia, vhodný pre zajazdy, školenia.

Hotel M and M Ubytovanie Nové Mesto Ubytovanie .
Kapacita 70 miest v priestorných izbách po celkovej rekonštrukcii. Izby sú zo socialnim zariadenim. Nové sú k dispozícii rodinné apartmány pre 2 až 6 osôb, 1 jednomiestna izba, 12 dvojmiestnych izieb, 4 trojmiestne izby a 3 štvormiestne izby. kúpelna zo sprchovým kútom a WC. Spoločenská  miestnosť s Tv+ satelit a video. Učebna pre školenia pre 30 osôb.

Hotel M and M Ubytovanie Nové Mesto Reštaurácia :
V horskom hoteli je jedáleń s kapacitou 40 miest a hotelová reštaurácia a bar - 40 miest. Kuchyna národná, talianska, orientálna, vegetarianska a rybia. Ohnisko a grilovanie.

Hotel M and M Ubytovanie Nové Mesto Služby :
- sauna, letný vyhrievaný bazén, záhradné posedenie, záhradny grill, ohnisko, tenis, ihrisko, bycikle, spoločenské hry, športové potreby, pre deti : hojdačky, pieskovisko, kolotoč. Zmenáreń, Parkovanie pri objekte. Autobus 100m. Vlak 15 km. Zvieratá povolené. Nefajčiarske miestnosti.

Hotel M and M Ubytovanie Nové Mesto Konferencie :
salónik - 40 miest. Poriadanie : rauty, konferencie, školenia, semináre, oslavy firemný a súkromné, recepcie, svadby.

Hotel M and M Ubytovanie Nové Mesto Okolie :
Lyžiarske vleky, lyžiarske stopy, jazda na koni, lov zvery. Bowling 100m. Tenisové kurty 2 km. Najvyššia hora Klinovec, Karlovy Vary, Potúčky - lacné nákupy.
Hotel Ostrov nad Ohri M & M - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ostrov nad Ohri M & M - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Ostrov nad Ohri M & M - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ostrov nad Ohri M & M - hotel má reštauráciuHotel Ostrov nad Ohri M & M - k dispozícii letná terasaHotel Ostrov nad Ohri M & M - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ostrov nad Ohri M & M - akceptuje creditné karty VISAHotel Ostrov nad Ohri M & M - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ostrov nad Ohri M & M - akceptuje creditné karty JCBHotel Ostrov nad Ohri M & M - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ostrov nad Ohri M & M - krytý bazén v hoteliHotel Ostrov nad Ohri M & M - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ostrov nad Ohri M & M - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel M & M ubytovanie Ostrov nad Ohri Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 16 m/s